Používáme cookies a podobné technologie v nezbytném rozsahu pro správnou funkci webu.

Před procházením našich stránek se můžete seznámit s prohlášením o ochraně vašich osobních dat.


Vážení zákazníci, z důvodu dovolené je od 29. 7. do 9. 8. náš obchod uzavřen a po tuto dobu bude také přerušen proces vyřizování objednávek. Omlouváme se za případné potíže a děkujeme za pochopení.
Ekopress

0
 
 

Výběr titulů
Time management

Time management

1. vydání

Termann Stanislav, Eisel Juraj


Cena: Kč 480

Dostupnost: do dvou dnůVydavatel: Leges

Vyšlo: 2023/08

ISBN: 978-80-7502-678-1

EAN: 9788075026781

Stran: 224

Rozměr: A5

Provedeni: Měkká vazba

Vše, co potřebujete vědět o řízení času, najdete v této knize.

Čas je v dnešní době velmi vzácný. Jsme vystaveni obrovskému množství úkolů, povinností a aktivit, které musíme zvládat stále rychleji.

V této knize najdete návody a postupy, jak stihnout všechno, co je důležité, a zároveň vybrat to, co je opravdu podstatné. Naučíte se aktivně řídit svůj život, získat větší prostor pro vlastní práci, zlepšit plánování a posílíte soustředění, výkonnost a rovnováhu.

Mnozí z nás zjišťují, že se pohybují v jakési setrvačnosti, časové tísni. Občas se zastavíme a uvědomíme si, že jsme v poslední době udělali málo pro to, co je pro nás důležité, namísto abychom se zamysleli, jak to dělat jinak, což paradoxně většinou vede k opakování dosavadních neefektivních vzorců jednání. Mnozí z nás také předpokládají, že zacházení s časem a rozhodování o prioritách je něco samozřejmého, ovšem i to je potřeba se naučit.

Začtěte se do příručky zkušených autorů a proměňte svůj boj s časem na plnohodnotné prožívání času!