Používáme cookies a podobné technologie v nezbytném rozsahu pro správnou funkci webu.

Před procházením našich stránek se můžete seznámit s prohlášením o ochraně vašich osobních dat.


Vážení zákazníci, z důvodu dovolené je od 29. 7. do 9. 8. náš obchod uzavřen a po tuto dobu bude také přerušen proces vyřizování objednávek. Omlouváme se za případné potíže a děkujeme za pochopení.
Ekopress

0
 
 

Výběr titulů
Arts Management Digest

Arts Management Digest

2. přepracované vydání

Hedvábná Iva


Cena: Kč 407

Dostupnost: sklademVydavatel: Oeconomica

Vyšlo: 2019/01

ISBN: 978-80-245-2293-7

EAN: 9788024522937

Stran: 258

Rozměr: A4

Provedeni: Měkká vazba

Skripta jsou určena pro studenty oboru Arts Management a pro všechny příznivce umění. Na základě práce s texty z různých oblastí kultury mají studenti možnost se seznámit se specifickou slovní zásobou a procvičit si i písemné dovednosti (např. umělecká recenze, profil umělce, tisková zpráva, fundraising). Témata 20 kapitol jsou vybrána tak, aby vybízela studenty k vlastním úvahám, polemice a živé diskusi (např. globalizace vs. kulturní rozmanitost, mecenáši umění, umělecké falzifikáty, komercionalizace umění).

The textbook is designed for students of Arts Management as well as for those interested in the arts in general . Its aim is to enrich the readers´ vocabulary on the basis of culture-related articles and to provide tips how to write some culture-oriented documents (e.g. art review, artist statement, press release, fundraising letter). The topics of 20 units are chosen so as to provoke a lively discussion based on the readers´ knowledge and experience (e.g. globalization vs. cultural diversity, art patrons, art forgeries, kitsch and art).