Používáme cookies a podobné technologie v nezbytném rozsahu pro správnou funkci webu.

Před procházením našich stránek se můžete seznámit s prohlášením o ochraně vašich osobních dat.


Ekopress

0
 
 

Výběr titulů
Základy moderního řízení kvality

Základy moderního řízení kvality

Blecharz Pavel


Cena: Kč 219 (běžná cena)

Cena: Kč 197 (sleva 10 %)

Dostupnost: sklademVydavatel: Ekopress

Vyšlo: 2011/09

ISBN: 978-80-86929-75-0

EAN: 9788086929750

Stran: 122

Rozměr: B5

Provedeni: Měkká vazba


Obsah a úvod


Adobe Reader

Člověk byl odedávna fascinován kvalitou. Když se podíváme několik desetiletí nazpátek, na období komunismu nebo přesněji řečeno socialismu, občané komunistické střední a východní Evropy listovali západními katalogy spotřebního zboží i jiných sortimentů výrobků a obdivovali design i funkce praček, ledniček, televizorů a dalších produktů. Tu a tam se někomu poštěstilo si takový výrobek pořídit a sousedé a známí jej při návštěvách obdivovali. Na druhou stranu, je třeba ovšem říci, že v některých směrech byla kvalita v té době i v komunistické části Evropy. Jednalo se výjimečně i o výrobky technického charakteru, ale kvalita byla zřejmá zejména u potravin.

Kniha se snaží podat základní představu o kvalitě a managementu kvality z hlediska organizace, která ji vytváří. Zároveň je část textu věnována i kvalitě z pohledu spotřebitele tak, aby byl pohled na kvalitu k dispozici z té druhé strany. Tím by měl čtenář získat ucelenou představu o kvalitě z obou stran úhlu pohledu.

Text je využitelný pro výuku na vysokých školách ekonomického i technického zaměření i jako materiál pro pracovníky zainteresovaných resortů.