Používáme cookies a podobné technologie v nezbytném rozsahu pro správnou funkci webu.

Před procházením našich stránek se můžete seznámit s prohlášením o ochraně vašich osobních dat.


Vážení zákazníci, z důvodu dovolené je od 29. 7. do 9. 8. náš obchod uzavřen a po tuto dobu bude také přerušen proces vyřizování objednávek. Omlouváme se za případné potíže a děkujeme za pochopení.
Ekopress

0
 
 

Výběr titulů
Efektivní výuka v moderní době

Efektivní výuka v moderní době

1. vydání v elektronické podobě

Berková Kateřina

E-kniha

Cena: Kč 132

Dostupnost: sklademVydavatel: Oeconomica

Vyšlo: 2024/01

ISBN: 978-80-245-2501-3

EAN: 9788024525013

Stran: 116

Rozměr: pdf

Provedeni: soubor

Vysokoškolská učebnice pojednávající o efektivním učení v moderní době je primárně určena studentům učitelství ekonomických předmětů ve všech studijních programech Vysoké školy ekonomické v Praze a posluchačům celoživotního vzdělávání se zaměřením na doplňující a rozšiřující formu studia učitelství.

Kniha je inspirací pro každého vzdělavatele, který se rozhodne pro změnu výuky od zaběhlých metod a forem vyučování k moderním způsobům s využitím reflexe a formativní zpětné vazby. Čtenář v této knize získá přehled, jak připravit efektivní výuku v moderní době s ohledem na uvědomění si těchto atributů: jací jsou dnešní žáci a studenti generace Z, jaký je jejich učební styl a jak k nim přistupovat ve výuce, jaké jsou vzdělávací cíle a výstupy učení s využitelností pro praxi, co se žáci a studenti budou učit a jak jim bude učivo předkládáno včetně zapojení formativní zpětné vazby a sebereflexe edukantů.

Pozornost je věnována také rozvoji kritického, argumentačního myšlení a metodám skupinové práce. Moderní doba přinesla zapojení digitálních nástrojů do vzdělávání, a proto ani tento aspekt v knize nechybí. Kniha není pouze teoretickým rámcem, ale zejména praktickou pomůckou pro vlastní realizaci.