Používáme cookies a podobné technologie v nezbytném rozsahu pro správnou funkci webu.

Před procházením našich stránek se můžete seznámit s prohlášením o ochraně vašich osobních dat.


Vážení zákazníci, z důvodu dovolené je od 29. 7. do 9. 8. náš obchod uzavřen a po tuto dobu bude také přerušen proces vyřizování objednávek. Omlouváme se za případné potíže a děkujeme za pochopení.
Ekopress

0
 
 

Výběr titulů
Úvod do reálných funkcí pro studenty VŠE

Úvod do reálných funkcí pro studenty VŠE

Otavová Miroslava, Sýkorová Irena


Cena: Kč 249 (běžná cena)

Cena: Kč 224 (sleva 10 %)

Dostupnost: sklademVydavatel: Ekopress

Vyšlo: 2022/09

ISBN: 978-80-87865-82-8

EAN: 9788087865828

Stran: 124

Rozměr: B5

Provedeni: Měkká vazba

Učebnice určena především pro studenty základních kurzů matematiky na Vysoké škole ekonomické v Praze, text však může přinést leccos zajímavého i pro zájemce o funkce mimo akademickou sféru.


Z předmluvy ke knize.

Učebnice je určena především pro studenty základních kurzů matematiky na Vysoké škole ekonomické v Praze, Matematika pro ekonomy (4MM101) a Matematika pro informatiky (4MM106). Je doplňkem základní učebnice [Kl1] a poskytuje průpravu pro studium základů matematické analýzy. Shrnuje a podrobně rozebírá vše potřebné, co by studenti vysokoškolského kurzu měli na počátku semestru znát o funkcích.

Učebnice je psána s ohledem na absolventy středních škol s nižší hodinovou dotací matematiky, kteří jsou při vysokoškolském studiu matematiky v nevýhodě ve srovnání s absolventy gymnázií. Z toho důvodu je výklad podrobnější, všechny pojmy jsou důkladně vysvětleny a text je doprovázen velkým množstvím konkrétních ukázek a obrázků.

Osvojení početní techniky potřebné ke zvládnutí vysokoškolského kurzu matematiky napomáhá velké množství řešených příkladů a k dispozici jsou také cvičení určená pro samostatné počítání. Tyto části budou užitečné i pro zkušené a dobře disponované absolventy gymnázií. Věříme však, že předkládaný text může přinést leccos zajímavého i pro zájemce o funkce mimo akademickou sféru.
Od stejného autora
Podobné tituly

1 / 2