Používáme cookies a podobné technologie v nezbytném rozsahu pro správnou funkci webu.

Před procházením našich stránek se můžete seznámit s prohlášením o ochraně vašich osobních dat.


Vážení zákazníci, z důvodu dovolené je od 29. 7. do 9. 8. náš obchod uzavřen a po tuto dobu bude také přerušen proces vyřizování objednávek. Omlouváme se za případné potíže a děkujeme za pochopení.
Ekopress

0
 
 

Výběr titulů
Efektivní opakování anglické gramatiky II

Efektivní opakování anglické gramatiky II

Effective Revision of English Grammar II

Tryml Sergěj


Cena: Kč 189,–


Vydavatel: Ekopress

Vyšlo: 2009/11

ISBN: 978-80-86929-36-1

EAN: 9788086929361

Stran: 112

Rozměr: B5

Provedeni: Měkká vazba


Obsah a úvod


Adobe Reader

Z úvodu ke knize...

Zjednodušování problémů, jímž se autoři často snaží ukázat snadnost zvládnutí angličtiny, je mírně řečeno nepřesné a v dalším studiu jazyka se ve své omezenosti ukazuje jako nepoužitelné.

Znalosti jazyka nedosáhneme hrou – snad na nejnižším stupni – stejně jako memorováním nebo napodobováním jako pedagogickými metodami.

Pro efektivní studium je třeba pochopit významové struktury jazyka a teprve následně získané výsledky utomatizovat.

***

Příručka je určena těm, kteří si chtějí pohotově zopakovat své znalosti anglické gramatiky. Gramatické struktury jsou srovnávány s českými ekvivalenty, což je zvláště pro pochopení významu gramatických časů nutné.

Prezentace umístěné na levých stránkách knihy jsou ihned realizovány ve cvičení na stránkách sudých. Správnost řešení lze ověřit v připojeném klíči.

Druhá část učebnice, která je, jako část první, určena pokročilejším studentům, již obsahuje náročnější jazykové struktury. Úroveň znalosti gramatických struktur lze označit jako střední - intermediate.